![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Розпочато прийом анкет до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/357693191_576742237967486_3591308862895991068_n.jpg?itok=BjRt3LDK)
До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну! Постановою Кабміну започатковано експериментальний проєкт, покликаний допомогти державним органам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих і професійних працівників. Координаторами проєкту є Мінреінтеграції та Нацагентство з питань державної служби (НАДС).
Службовці, які працюють у державних органах на звільнених територіях, мають змогу своєю щоденною роботою будувати нове майбутнє для всієї країни. Це робота з високим рівнем особистої участі та відповідальності за ухвалені рішення, що впливають на життя людей.
Отож, якщо ви: розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію, хочете спробувати свої сили на державній службі й усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи – не зволікайте, долучайтеся до резерву!
Для цього зареєструйтеся в системі та заповніть анкету.
https://reserve.nads.gov.ua/
Зарахування до резерву здійснюється на добровільній основі з дотриманням принципів забезпечення рівного доступу, політичної неупередженості, законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості та доброчесності.
Додаткова інформація про реєстрацію в системі, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях є на сайті НАДС за посиланням:
https://bit.ly/3PGgYnr.