![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Шановні колеги! Від щирого серця вітаємо із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/0712202-768x576.jpg.pagespeed.ce_.covk41u-ze.jpg?itok=XO1bXL7w)
Ми живемо в надзвичайно складний для держави й кожного з нас час. Під час широкомасштабного вторгнення рф, місцеве самоврядування в Україні відіграє важливу роль у зміцненні державності та її обороноздатності. Стійкість громад – це запорука нашої Перемоги. В умовах війни роль місцевого самоврядування зросла ще більше. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.
Бажаємо професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, вдячності від людей, міцного здоров’я, родинного тепла та стійкості й віри в нашу Перемогу.
Сильна громада – сильна країна!
З повагою,
Сватівська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація