![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Шановні мешканці Сватівського району!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/merry_christmas_facebook_post.png?itok=GrWgVpF0)
Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
Ці зимові свята особливі, адже сповнені надією, добром та вірою у щасливе майбутнє. Тож бажаємо, щоб вони стали початком нового успішного року, який буде для всіх нас багатим на добрі справи, нові здобутки та можливості.
Новий рік і Різдво Христове – традиційно родинні свята. Тож нехай сяйво Різдвяної зірки об’єднає сватівчан – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найдорожчих і найближчих людей, і тих, хто перебуває далеко від рідної домівки.
Бажаємо вам миру, здоров’я, щастя та добробуту. Хай рік прийдешній буде щедрим і радісним, а Різдво Христове наповнює серця вірою, надією і любов’ю.
З повагою –
Голова райдержадміністрації Олег Сліпець
Голова районної ради Людмила Русанова