Шановні освітяни, школярі та батьки! Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового 2021/2022 навчального року!
1 вересня розпочинає нову сторінку у житті кожного учня та студента, новий етап для кожного навчального закладу – гімназії, ліцею, школи, технікуму, вишу. Це свято, яке надовго залишається в пам’яті людини.
Сьогодні впроваджуються суттєві зміни та новаторські підходи у галузі освіти Сватівського району. Завдяки ключовій освітянській реформі «Нова українська школа» ми змінюємо майбутнє країни, виховуючи свідомих, розумних та творчих громадян.
Але жодні новітні реформи не будуть ефективні без участі у їх реалізації професійних та відповідальних людей. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх наставників, їхню неоціненну роботу розуму і серця. Адже саме вони навчили нас вчитися, долати перешкоди, карбувати свій характер і волю.
Дорогі краяни! Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року і бажаємо кожному з вас миру, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, ентузіазму, наснаги та творчого запалу. Нехай кожен новий день приносить позитивний досвід та слугує черговою сходинкою до нових досягнень.
Зі святом вас! З Днем знань!
З повагою –
Заступник голови Сватівської райдержадміністрації Борис Руденко
Голова Сватівської районної ради Людмила Русанова