![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Шановні підприємці Сватівського району!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/z_dnem_pidpriemcya_4.jpg?itok=UtPQeN-w)
Вже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято покликане привернути увагу громадськості до підприємницької діяльності, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу у країні.
Розвиватися, ризикувати,займатися власною справою, ініціювати нові проєкти – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки. Підприємці роблять вагомий внесок для підвищення якості життя мешканців Сватівського району та длярозвитку економіки країни. Підприємницька діяльність – це не лише важка і самовіддана праця, а й стан душі, що вимагає від людини сучасного мислення, витримки і діловитості.
Від усього серця бажаємо вам, шановніпідприємці району, міцного здоров’я і сімейного благополуччя.Миру, щастя і злагоди вам і вашим родинам.Подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України.
З повагою –
Заступник голови Сватівської райдержадміністрації Борис Руденко
Голова Сватівської районної ради Людмила Русанова