![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Сватівщини!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/unnamed_223.jpg?itok=M2uclDTO)
Прийміть найщиріші вітання до дня професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.
Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а у серцях ніколи не згасне творчий вогник
З повагою - голова Сватівської райдержадміністрації Олег Сліпець