![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/51252.png?itok=rmFC-ITu)
Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом.
Це свято об’єднує людей різних професій,всіх тих, чия щоденна праця забезпечує одне з основних прав громадян - право на отримання інформації. Ми живемо у період прогресивного розвитку інформаційних технологій і саме від вашої кропіткої праці залежить наскільки поінформованим та свідомим буде суспільство.
У день професійного свята від щирого серця прийміть слова подяки за Вашу сумлінну та наполегливу працю, за об’єктивність та оперативність у наданні інформації. Зичимо Вам професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та міцного здоров’я. Нехай Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості служать на благо розвитку району та України.
З повагою,
голова райдержадміністрації Олег Сліпець
голова районної ради Людмила Русанова