![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Щороку у першу неділю липня Україна відзначає День Військово-Морських Сил Збройних Сил
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/212387224_1344476265946209_7218075776333648506_n.jpg?itok=UhxBE1Kw)
Військово-Морські Сили України виконують завдання із забезпечення обороноздатності держави, захисту її морських рубежів та гідно представляють нашу країну у цей нелегкий для держави час.
Сватівщина висловлює глибоку повагу і вдячність військовослужбовцям за відвагу і героїзм. Ми пишаємося командою десантного катеру «Сватове», що входить до складу ВМС, цінуємо нелегку ратну працю кожного, хто пов’язав своє життя з морем, продовжує та примножує славні традиції українського судноплавства.
Щиро бажаємо військовим морякам миру та безхмарного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, підтримки близьких людей, успіхів у службі, розширення горизонтів – професійних і особистих!
Слава Україні!
З повагою ‒
голова Сватівської райдержадміністрації Олег Клименчуков
голова Сватівської районної ради Людмила Русанова