![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Театральний колектив «Соняшник» з села Преображенне Нижньодуванської територіальної громади здобув чергову перемогу
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/247345650_395985721997988_4371007879060572736_n.jpg?itok=9BbLweGV)
У вересні цього року преображенські театральні аматори зі своєю виставою «Не буде баба дівкою» стали переможцями Міжнародного фестивалю #Toronto_2021, який проходив дистанційно.
Днями було підбито підсумки Міжнародного фестивалю-конкурсу «Art drive» («Митецький драйв»), що відбувся у м. Краків. Сільські театрали подали на конкурс цю ж саму виставу.
Акторська майстерність та високий рівень виконання так вразив авторитетне міжнародне журі, у складі якого – викладачі навчальних закладів, заслужені діячі мистецтв з України, Казахстану, Польщі та інших країн, що «Соняшник» отримав найвищу оцінку свої творчості.
Щиро вітаємо переможців й пишаємося талановитими земляками!
Дякуємо за прославляння нашої малої Батьківщини – Сватівщини!
Зичимо невичерпного творчого натхнення та нових перемог!