![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Триває набір до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/e10d5f96-ab5a-461c-b41f-97c87d350281_dodatok.png?itok=DFW8mz3I)
Триває набір до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України
На сьогодні до Резерву відновлення уже зараховано 2263 кандидати. Це 91,5 % від загальної кількості зареєстрованих анкет на відповідній інформаційно-комунікаційній платформі.
За гендерним розподілом до Резерву відновлення виявили бажання долучитись 1 399 чоловіків (56,6%) та 1 074 жінок (43,4 %)
Середній вік кандидатів – від 32 до 48 років.
За регіональним пріоритетом кандидати віддають перевагу роботі в АР Крим та Севастополі (77,2%), на Донеччині (26,1%), в Запорізькій та Херсонській областях (по 22,3%).
Серед запропонованих напрямів роботи найчастіше обирають (топ-5 сфер):
- адміністративне керівництво (50%),
- державний нагляд і контроль (35%),
- адміністрування та надання публічних послуг (23%),
- запобігання корупції (21%),
- управління персоналом (19%).
Реєстрація: https://reserve.nads.gov.ua/
Додатково: Резерв відновлення - це експериментальний проєкт НАДС спільно з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Державна служба зайнятості. Мета проєкту - забезпечення персоналом районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.