![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Триває оздоровча кампанія 2024
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/449787723_1140702426970698_5445602618431432835_n.jpg?itok=pKhDK_Mk)
8 дітей громади Красноріченської громади поїхали на відпочинок табір "Водограй", що у Косівському районі Івано-Франківської області. Відпочинок триватиме 14 днів - з 03.07 по 16.07
На дітей чекають цікаві подорожі, екскурсії, квести, позитивні емоції і нові друзі. Час пролетить швидко і враження будуть незабутніми!
На теперішній час до відпочинку у літній період Красноріченська громада залучила 13 дітей. Сума витрачених коштів на придбання путівок складає 244.5 тис.грн. У Закарпатській області Мукачівського району у таборі "Перлина Донеччини" раніше вже відпочили 5 дітей цієї громади. Діти і батьки залишилися дуже задоволені відпочинком, батьки вже почали ,,бронювати" місця на наступне літо.