![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Увага! Стартує пероральна вакцинація диких тварин проти сказу
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img_e4523.jpg?itok=7b_oJPN6)
Саме з цього приводу 4 листопада відбулося засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Бориса Руденка, головою якої він є.
Члени комісії розглянули питання проведення в листопаді поточного року кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною на території Сватівського району.
Приманка безпечна для тварин і людей, має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. Розповсюдження принад з вакциною проти сказу буде здійснюватися в лісових та сільськогосподарських угіддях.
Дані заходи забезпечать створення стійкого імунітету у диких тварин, які є основними розповсюджувачами збудника сказу та значно покращать епізоотичну ситуацію в районі.
Прохання до мешканців району: з порозумінням відноситись до даного заходу та при виявленні приманок - не брати їх руками, не переносити та не руйнувати.