![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр17 квітня 2023, 11:04
В Україні 17 квітня відзначають професійне свято - День пожежної охорони
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/336789486_805222283779170_1839257366327624134_n.jpg?itok=tEDV7nNH)
Професія пожежника об’єднує сильних духом, мужніх та відважних, загартованих нелегкими випробуваннями людей. Українські пожежники, ризикуючи власним життям, визволяють не тільки від стихійного, а й від ворожого вогню тисячі українців.
Шановні рятувальники, вогнеборці, працівники пожежної охорони!
Вітаю Вас із професійним святом!
Дякую Вам, вогнеборці, за вашу мужність, виявлену в найбільш екстремальних ситуаціях, коли лише самовіддані люди здатні зберегти присутність духу. Бажаю здоров'я вам і вашим близьким. Миру, добра, благополуччя!
Голова Сватівської райдержадміністрації Олег Сліпець