![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Валерій Честних припинив повноваження на посаді голови Сватівської райдержадміністрації
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/168877632_2905154506475774_2001096761826761993_n.jpg?itok=ZAdX-c0g)
Відповідно до розпорядження Президента України від 31 березня 2021 року № 385/2021-рп та постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 року № 298, 2 квітня своїм розпорядженням припинив повноваження голови Сватівської райдержадміністрації Валерій Честних.
Колектив райдержадміністрації щиросердно дякує Валерію Станіславовичу за мудрість і повагу, підтримку й надійну опору, за спільні перемоги. Під Вашим керівництвом було не лише комфортно й легко працювати, а й результативно вирішувати проблеми, яких на долю райдержадміністрації та її співробітників у 2020-2021 роках випало чимало.
Бажаємо ніколи не втрачати притаманних Вам життєвого оптимізму й упевненості у собі і завжди досягати поставленої мети!
З повагою – працівники Сватівської райдержадміністрації