![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр29 березня 2024, 11:03
Відбулась виїзна видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганщини
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/805bb1b9-7aba-4d1e-8fad-d1ecc6dcbcb6.jpg?itok=u4Cb7rkP)
23 родини ВПО з Луганщини, які зараз мешкають в с.Гора Бориспільської громади отримали гуманітарну допомогу. Завдяки підписаному меморандуму між Сватівської МВА та Гірською сільською радою, укладеного у серпні 2023 року, така видача можлива щомісяця.
Цього разу видавали благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів та непродовольчих товарів (ковдри, матраци, постільна білизна, посуд, тощо) від Міжнародної організації з міграції та благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова»