![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Відбулося чергове засідання Координаційного штабу з питань забезпечення виїзду громадян України з ТОТ.
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/kd-vpo-0311.jpg?itok=vEhaR07g)
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: Відбулося чергове засідання Координаційного штабу з питань забезпечення виїзду громадян України з ТОТ.
Серед питань порядку денного – допомога українцям, які виїхали з ТОТ і звертаються за оформленням паспорта.
Учасники засідання визначили, що поки особа проходить процедури ідентифікації, їй має надаватися вся необхідна допомога. Зокрема, розміщення у місцях тимчасового проживання, юридичне консультування, гуманітарна допомога, а також покриття витрат на виготовлення паспортного документа.
Отримати сприяння з тимчасовим поселенням (на період оформлення документів) і консультаційну підтримку можна звернувшись до Мінреінтеграції за номерами телефонів:
• (096) 058-84-10 (Viber),
• (096) 058-83-76 (WhatsApp, Telegram),
• гаряча лінія Мінреінтеграції: 15-48.
Ознайомитись із процедурою отримання допомоги (протягом періоду оформлення документів) можна в інфографіці за посиланням.
Ініціатива забезпечити відповідну допомогу громадянам була започаткована Мінреінтеграції спільно з МОМ, УВКБ ООН, ТЧХУ та ДМС.