![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр18 червня 2021, 15:06
Вітаємо Олексія Нехаєва, лікаря анестезіологічного відділення КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня», з державною нагородою
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/ktpp-1200x480.jpg?itok=jJAQpHD6)
Відповідно до Розпорядження Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова від 15 червня 2021 року № 43 «Про заохочення» Нехаєв Олексій Вікторович нагороджений медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня за особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника.
Бажаємо Вам, Олексію Вікторовичу, міцного здоров’я, благополуччя,сил та наснаги до нових звершень!
З повагою
голова Сватівської райдержадміністрації Олег Клименчуков