![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр24 жовтня 2023, 10:10
«Вивчаю — не чекаю» — це інтерактивна гра для учнів молодшої школи, створена у форматі застосунку
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/394561841_665579599015189_5374083752548818966_n.jpg?itok=HI5naaAq)
Він покликаний урізноманітнити уроки та стати додатковим джерелом знань. Там діти можуть вивчати шкільний матеріал, переглядаючи пізнавальні освітні відеоуроки з математики та української мови, а граючи в навчальні інтерактивні мініігри — закріплювати вивчене.
Завантажуйте
- App Store: https://apple.co/3rVin04
- Google Play: bit.ly/3S2UrSZ
Також відтепер застосунок легко встановити на комп’ютер та використовувати як додатковий інтерактивний елемент навчання безпосередньо в класі під час уроку. Завантажуйте цю версію тут: bit.ly/3M8ac7l