![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр22 квітня 2024, 09:04
ВПО з Луганщини та Бахмуту, які зараз мешкають в Києві та Київській області відвідали Національний музей «Чорнобиль»
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/437105175_420852000842164_243072850156616918_n.jpg?itok=1307BxBD)
За ініціативи відділу культури, молоді та спорту Сватівської міської ради та Сватівської міської військової адміністрації з адміністрацією музею було досягнуто домовленості щодо безкоштовного перегляду виставкових експозицій.
Національний музей "Чорнобиль" це місце пам’яті героїзму та самовідданості ліквідаторів аварії на ЧАЕС, сховище унікальних реліквій, пов’язаних з Чорнобильським Поліссям та простір для вільного діалогу про атомну енергетику, радіаційну безпеку, відповідальність влади перед своїми громадянами.
Висловлюємо щиру вдячність адміністрації музею за надані безкоштовні квитки.