![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
ВПО З Луганщини, які зараз мешкають в Полтаві відвідали авторський проєкт Світлани Кравченко «Хіти України» за благодійними квитками від адміністрації Полтавської обласної філармонії
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/450416294_466558526310243_3164452313186517409_n.jpg?itok=L65dWl3R)
За ініціативи Служби у справах дітей Сватівської міської військової адміністрації та стаціонарного пункту накопичення та видачі гуманітарної допомоги № 2 у місті Полтаві гуманітарного штабу Лисичанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області 34 ВПО з Луганщини 05 липня мали змогу відвідати концертну програму та насолодитися популярними творами корифеїв української пісні. Свою творчість подарували артисти та колективи Полтавської обласної філармонії: тріо бандуристок «Вишиванка», Лариса БОРИСЕНКО, Вікторія БОВТІК, Андрій ДІДЕНКО, Марина ТКАЧЕНКО, Тетяна САДОХІНА та інші.
Висловлюємо щиру подяку адміністрації Полтавської обласної філармонії за надані благодійні квитки для внутрішньо переміщених осіб з Луганської області.