![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
ЮНІСЕФ розвиватиме соціальні послуги в трьох тергромадах Сватівського району
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/spilno_logo_rgb_flat_2.png?itok=67pp9vK-)
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у рамках проєкту СПІЛЬНО з більш ніж 40 заявок обрав 16 громад, в яких протягом наступних двох років розвиватиме соціальні послуги для сімей та дітей, тренуватиме соціальних фахівців, а також оновить центри соціальних послуг відповідно до міжнародних стандартів.
До цього переліку потрапили вісім громад Луганської області, серед яких – три зі Сватівського району: Білокуракинська, Сватівська і Троїцька.
ЮНІСЕФ – це міжнародна організація, яка діє під егідою Організації Об’єднаних Націй. У своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини.
Проєкт СПІЛЬНО є частиною проєкту «Сприяння соціальним послугам на Сході України на тлі спалаху захворювання Covid-19» Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Окрім розвитку соціальних послуг, він включає компоненти із розвитку дошкільної та шкільної інклюзивної освіти, молодіжної участі та покращення доступу до чистої питної води і гігієни.