![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
З Днем Конституції України!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/356396372_799549088508908_2221395007101164653_n.jpg?itok=rJzo_ZSP)
Конституція — це не просто основний закон країни, який гарантує всі наші права і свободи. Це символ незалежності нашого народу, суверенітету, волі, незламності та єдності.
Конституцією України утверджені головні цінності – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Просто зараз наші воїни борються за те, щоб зберегти для нас всі ці цінності і права, які ворог намагається в нас відібрати і знищити.
В часи війни ми як ніколи маємо шанувати і поважати нашу Конституцію, адже саме зараз ми найбільш гостро розуміємо ціну свободи, демократії і справедливості.
Висловлюємо глибоку та щиру вдячність нашим захисникам та захисницям, які зі зброєю в руках боронять усіх нас від кривавого та підступного агресора, усім, хто стоїть на захисті нашого народу, країни та нашої Конституції.
Бажаю усім нам Перемоги, Миру та Добра у вільній Українській Державі, де панує одна з найдемократичніших Конституцій сучасності та один з найволелюбніших народів.
Слава Україні! Героям Слава!
Голова Сватівської райдержадміністрації Олег Сліпець