![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
З Днем захисника і захисниці України!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/den-zahusnuka.png?itok=6qvBm1bF)
День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.
Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони.
Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу.
Сучасні воїни примножують і розвивають тисячолітні українські військові традиції.
Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, слава Україні!
Вклоняємося перед вашою силою, мужністю та патріотизмом!
З Днем захисника і захисниці України!