![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр13 квітня 2024, 09:04
Задля формування життєстійкості - вчимося долати стреси та відновлюватися після потрясінь. Саме це є метою творчих зустрічей для ВПО
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/435145376_1093646811826698_2245138250151628549_n.jpg?itok=F6NHnprO)
Днями працівники КЗ "Білокуракинський будинок культури ім.Т.Г.Шевченка" влаштували майстер-клас на свіжому повітрі, створювали декор в техніці макраме. В заході взяли участь вихованці гуртка "FoxHole" керівником якого є в.о. директора КЗ "Лисичанський міський палац культури" Галина Дюкарєва.