![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр28 березня 2024, 14:03
Захисникам України, які несуть службу на сватівському напрямку передана допомога від мешканців Коломийчиської громади
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/434428480_380991918163795_6129404363187963423_n.jpg?itok=wvEoTuq5)
Начальниця Коломийчиської військової адміністрація сьогодні передала від жителів Коломийчиської громади захисникам, які воюють проти російських загарбників на сватівському напрямку, речі, які й досі потрібні: теплі шкарпетки, окопні свічки та запальнички.
Дякуємо нашим захисникам!
Все буде Україна!