![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр1 травня 2024, 13:05
Завдяки співпраці з Новою Поштою наближаємо послуги до ветеранської спільноти
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/438092171_756047390040756_4385504786379886398_n.jpg?itok=d1YeBK2v)
У рамках Програми постійного партнерства отримано та відправлено 306 пакетів документів.
Зокрема у квітні 2024 року 75 ветеранів, ветеранок, а також їхні сімʼї та родини загиблих через відділення “Нової пошти” отримали документи із ЦНАПів, куди вони звернулись за наданням адміністративних послуг.