![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Прес-центр15 березня 2024, 15:03
Завдяки співробітництву Білокуракинської селищної військової адміністрації з Луганською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України Білокуракинська громада підсилює потужності для забезпечення відбудови після деокупації.
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/fb82729f-4487-453f-b139-0ec415183c5d.jpg?itok=CRdOuINL)
В рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво начальнику Білокуракинської СВА Віталію АНТОНЕНКУ від ЛООТЧХ України було передано генератор на причепі. Потужність генератора 37 кВт.
У випадку відсутності електроенергії цей пристрій буде використовуватись для електроживлення об’єктів життєзабезпечення населення.