![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_svt_herb.png)
Збройні Сили України запрошують українців мобілізуватися для захисту своєї країни!
![](https://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/priyshov_chas.jpg?itok=sPqm-sLK)
Якщо не припиняти боротьби – незалежну державу буде відновлено. Якщо не досягти справжньої єдності – незалежність буде втрачено.
Долучайтеся до оборонців Батьківщини!
Детальну інформацію можна отримати звернувшись на «гарячу лінію» Сватівської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації за номером телефону 067-493-97-33
Започаткована ЗСУ інформаційна кампанія «Мобілізація», спрямована на підтримку та забезпечення реалізації рішень військово-політичного керівництва України щодо проведення мобілізації та підтримки добровільного волевиявлення громадян України щодо мобілізації до лав Збройних Сил України.
Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до ЗСУ!