Цього року багато з вас знову відзначає своє професійне свято на робочому місці, рятуючи поранених військових і цивільних, допомагаючи українцям, що змушені були переселитися через війну.
Протягом минулого тижня спеціалісти Нижньодуванського гуманітарного хабу в м. Харків надали 84 консультації із загальних питань. Психолог проводив індивідуальні консультації, звернулась 21 особа.
Протягом тижня ВПО з Луганщини, які обслуговуються в гуманітарному хабі, роботою якого опікується Сватівська МВА, отримали гуманітарну допомогу, а родини з дітками ще й молоко та памперси.
Очолює роботу Координаційного центру та організовує заходи культурно-мистецького напрямку Аліна Ратій, т.в.о. начальника Відділу культури, молоді та спорту Сватівської міської ради.